Hypotekárny úver

Logo spoločnosti
Získajte férovú hypotéku s
najnižšou úrokovou sadzbou na trhu.
Logo spoločnosti
Užite si komfort pri vybavovaní Vášho úveru.
Logo spoločnosti
Získate s nami nadštandardný servis.
Maskot Freddy
Ikonka nehnuteľnosti

Hypotekárny úver je dlhodobý účelový úver určený na bývanie zabezpečený nehnuteľnosťou. Splatnosť hypoték je spravidla od 4 do 30 rokov. Na našej online kalkulačke si viete porovnať ponuky všetkých bánk a vybrať tú najvýhodnejšiu pre Vás.

Ikonka pozemku s domom

Máte vybraný svoj vysnívaný pozemok a chýbajú Vám finančné prostriedky ? Vďaka hypotéke na pozemok môžete financovať kúpu stavebného pozemku. Požiadať môžete výlučne o financovanie kúpy stavebného pozemku, resp. pozemku určeného na zastavanie. „Ak je pozemok zatiaľ zapísaný ako orná pôda či záhrada, treba banke doložiť územno-plánovaciu informáciu alebo stavebné povolenie, že bude určený na zastavanie. Môžete sa stretnúť s niekoľkými druhmi pozemkov, napríklad trvalý trávnatý porast, orná pôda, vinice, záhrady a iné. Charakter pozemku zistíte v liste vlastníctva, na katastrálnom alebo stavebnom úrade alebo cez katastrálny portál.

Ikonka výstavby domu

Rozhodli ste sa rekonštruovať rodinný dom alebo byt a teraz hľadáte výhodné financovanie? Aj Vy môžete využiť hypotéku na tento účel. Táto hypotéka má pár odlišností oproti klasickej hypotéky. Keďže stavba sa buduje od základov, tak aj hypotéka sa čerpá v postupných tranžiach. Podmienka je, že musí byť vybudovaná základová doska a obvodové múry aspoň do výšky 1m. To preto aby sa dala rozostavaná stavba zamerať geodetom. To je z toho dôvodu aby rozostavaná stavba bola zapísaná na liste vlastníctva a Vy mohli požiadať o hypotéku na stavbu domu.

Ikonka bankoviek

Vezmite si hypotekárny úver zabezpečený nehnuteľnosťou, pri ktorom nemusíte dokladovať účel použitia peňazí. Získajte pomocou Americkej hypotéky finančné prostriedky a splňte si svoje sny. Týmto neúčelovým úverom môžete financovať akékoľvek Vaše potreby a predstavy.

Ikonka refinancovania

Refinancovanie hypotéky znamená splatenie existujúceho hypotekárneho úveru novým hypotekárnym úverom s odlišnými, spravidla výhodnejšími podmienkami a nižšou úrokovou sadzbou. Končí Vám fixácia existujúceho hypotekárneho úveru? Ešte nikdy neboli priaznivejšie podmienky ako si znížiť Vašu mesačnú splátku. My vieme ako na to. V prípade, že Vám nekončí fixácia ? Nevadí. Aj táto situácia má svoje riešenie. Vieme zariadiť, aby Vám bola kompenzovaná prípadná pokuta za predčasné ukončenie Vašej fixácie. A majte už teraz výhodnejší úrok.

Tlačítko hypokalkulačky